e-shop, fakturácia

realizácie
objednávka rastlín

predajňa

Dušan Vajda začal pracovať ako záhradník v roku 1992. O štyri roky neskôr otvoril malé záhradníctvo v obci Nededza. Okrem predaja rastlín sa zameriaval aj na individuálnu projekciu a realizáciu záhrad obytných domov. Získal svojich stálych klientov a ich počet z roka na rok stúpa. V roku 2009 záhradníctvo zmenilo svoje prevádzkové priestory a rozšírilo sortiment a pestovateľské plochy.

V súčasnosti už obhospodarovaná plocha predstavuje 1 ha. Z väčšej časti sa materiál dopestováva priamo na pestovateľských plochách.

V tom istom roku sa Dušan Vajda stal oficiálnym obchodným zástupcom bavorskej spoločnosti Thaler pre Slovensko. Thaler sa zameriava na vývoj a výrobu kvalitných mini-nakladačov pre poľnohospodárstvo, stavebníctvo, komunál a priemysel.

O rok neskôr rozširuje svoju spoluprácu s dlhoročným obchodným partnerom – spoločnosťou Tintours a začína predávať ich bambusový program. V záhradníctve sa tak dostávajú do predaja prvky do interiéru a exteriéru z prírodných materiálov ako bambus, ratan, vodná tráva alebo vŕba.

Rok 2011 sa nesie v znamení otvorenia internetového obchodu pod značkou Bc. Zuzana Vajdová . Tím záhradníctva Nededza sa tak chce priblížiť svojím doterajším aj budúcim klientom z celého Slovenska. Veríme, že spolupráca s nami bude pre Vás radosťou.